ФОТО: Хајди Клум со новото момче Том Каулиц на хуманитарна гала во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Хајди Клум со новото момче Том Каулиц на хуманитарна гала во Италија

ФОТО: Хајди Клум со новото момче Том Каулиц на хуманитарна гала во Италија

Хајди Клум не ги пропушта хуманитарните гали на УНИЦЕФ. На најновата свеченост која се одржа на Сардинија, 44-годишниот супермодел беше придружуван од 28-годишниот рокер Том Каулиц.

Германските ѕвезди позираа прегрнати пред бројните фоторепортери.

Клум носеше фустан од високата мода на Azzaro и сандали од Sophia Webster.

Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц

На галата беа собрани 3,4 милиони евра, кои ќе бидат наменети за помагање на деца од разни земји во светот.

Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц

Хајди и Том започнаа да се состануваат пред неколку месеци. Тие беа фотографирани пред да ја напуштат Италија.

Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 700 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.