ФОТО: Хајди Клум со новото момче Том Каулиц на хуманитарна гала во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Хајди Клум со новото момче Том Каулиц на хуманитарна гала во Италија

ФОТО: Хајди Клум со новото момче Том Каулиц на хуманитарна гала во Италија

Хајди Клум не ги пропушта хуманитарните гали на УНИЦЕФ. На најновата свеченост која се одржа на Сардинија, 44-годишниот супермодел беше придружуван од 28-годишниот рокер Том Каулиц.

Германските ѕвезди позираа прегрнати пред бројните фоторепортери.

Клум носеше фустан од високата мода на Azzaro и сандали од Sophia Webster.

Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц

На галата беа собрани 3,4 милиони евра, кои ќе бидат наменети за помагање на деца од разни земји во светот.

Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц

Хајди и Том започнаа да се состануваат пред неколку месеци. Тие беа фотографирани пред да ја напуштат Италија.

Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц Хајди Клум и Том Каулиц

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2386 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?