ФОТО: Фестивалска мода и многу славни лица на Коачела 2019
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Фестивалска мода и многу славни лица на Коачела 2019

ФОТО: Фестивалска мода и многу славни лица на Коачела 2019

Заврши првиот дел на Коачела. За време на викендот, во Индио, Калифорнија, над сто илјади обожаватели на музиката уживаа на концерти на различни бини и на многу забави.

Чајлдиш Гамбино, познат и како Доналд Гловер, ги убедуваше посетителите да ги остават подалеку мобилните телефони и да го гледаат концертот низ нивните очи, а не низ екрани, Селена Гомез настапи заедно со Карди Би и диџеј Snake, Аријана Гранде настапи со NSYNC, Идрис Елба привлече големо внимание со својот диџејски сет...

Како и секоја година, многу славни личности го посетија фестивалот. Леонардо Дикаприо се обиде да се забавува незабележано со неговата девојка Камила додека многу модели, Instagram ѕвезди и блогерки со гордост ги споделуваат фотографиите на социјалните мрежи.

Погледнете како поминаа првите три дена од Коачела:

Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела Коачела

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?