ФОТО: Тарик Филиповиќ со убавата сопруга Лејла на MAC во Белград
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Тарик Филиповиќ со убавата сопруга Лејла на MAC во Белград

ФОТО: Тарик Филиповиќ со убавата сопруга Лејла на MAC во Белград

Тарик и Лејла Филиповиќ беа меѓу армијата славни личности кои синоќа присуствуваа на Music Awards Ceremony во Белград. На манифестацијата беа наградени најдобрите регионални музичари за изминатата година.

47-годишниот актер и водител на емисијата „Кој сака да биде милионер?“ и 43-годишната поранешна Мис Хрватска споделија фотографии од свеченоста на Instagram.

Филиповиќ Филиповиќ

Лејла носеше креација од дизајнерката Матија Вуица.

Филиповиќ Филиповиќ Филиповиќ Филиповиќ Филиповиќ Филиповиќ Филиповиќ Филиповиќ

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19900 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?