ФОТО: Талија атрактивна убавица во ШЕСТ стајлинзи во една вечер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Талија атрактивна убавица во ШЕСТ стајлинзи во една вечер

ФОТО: Талија атрактивна убавица во ШЕСТ стајлинзи во една вечер

Талија Соди влезе во улогата на водителка на „Premio Lo Nuestro 2020“. На манифестацијата на која беа наградени најдобрите латински музичари за изминатата година, мексиканската актерка и пејачка заблеска во ШЕСТ стајлинзи.

48-годишната ѕвезда, кај нас позната по улогата на Росалинда, на розовиот тепих зачекори во впечатлива сина креација со шлиц.

Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди

Во текот на свеченото доделување на наградите, Талија промени уште пет креации.

Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди Талија Соди

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3593 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?