ФОТО: Софија Вергара домаќинка на „златна“ приватна забава за Денот на благодарноста
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Софија Вергара домаќинка на „златна“ приватна забава за Денот на благодарноста

ФОТО: Софија Вергара домаќинка на „златна“ приватна забава за Денот на благодарноста

Домот на Софија Вергара блесна во златна боја.

47-годишната актерка организираше голема забава по повод Денот на благодарноста, на која ги покани своите најблиски роднини и пријатели.

Атрактивната Колумбијка им дозволи на своите фанови да ѕирнат во прославата преку фотографиите и видеата кои ги сподели на Instagram.

Вергара привлече бројни комплименти за својот изглед.

Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара

Речиси сите гости се облечени во црно-златни комбимации.

Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара
Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара Забава на Софија Вергара

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18662 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?