Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум модерни колеги на премиерата на „Fly Me to the Moon“

ФОТО: Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум модерни колеги на премиерата на „Fly Me to the Moon“

Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум ги предводеа ѕвездите на премиерата на нивниот заеднички филм „Fly Me to the Moon“.

39-годишната актерка и 44-годишниот актер изгледаа модерно во креации од Прада на црниот тепих во Њујорк. Скарлет носеше дводелна модна комбинација, која ѝ ги истакна тонираните стомачни мускули.

Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум

Убавата холивудска ѕвезда беше придружувана од својот сопруг Колин Џост со кого стапи во брак во 2020 година. Тие заедно имаат еден син, а Колин е очув на ќерката на Скарлет од претходен брак.

Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум

Трејлер за „Fly Me to the Moon“:

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14379 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.