ФОТО: Сексапилната Никол Шерцингер го прослави 42-риот роденден со саканиот во Португалија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Сексапилната Никол Шерцингер го прослави 42-риот роденден со саканиот во Португалија

ФОТО: Сексапилната Никол Шерцингер го прослави 42-риот роденден со саканиот во Португалија

Никол Шерцингер и Том Еванс отпатуваа во Португалија по повод нејзиниот 42. роденден.

Популарната пејачка сподели фотографии од одморот со 35-годишниот рагбист, а објави и „Роденденска молитва на благодарноста“.

Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс

Во пораката пишува: „Ти благодарам Господе за уште една година околу сонцето. Многу сум благодарна за новиот ден, свежиот воздух во моите бели дробови и тоа што моето срце чука посилно отсекогаш.“

„Ти благодарам за радоста и силната љубов која ја примам денес од семејството, пријателите и многу луѓе од целиот свет. Благодарам што си добар кон мене и што никогаш не се откажа од мене. Ти ми го покажа вистинското значење на љубовта, среќата и мирот и јас вечно ќе бидам благодарна за тоа.“

Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс

Никол и Том потврдија дека се во врска минатата година. Тие постојано ги забавуваат фановите со видеа од нивните тренинзи и танци.

Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3754 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.