ФОТО: Сара Џесика Паркер со 11-годишната ќерка ја посети својата продавница во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Сара Џесика Паркер со 11-годишната ќерка ја посети својата продавница во Њујорк

ФОТО: Сара Џесика Паркер со 11-годишната ќерка ја посети својата продавница во Њујорк

Сара Џесика Паркер имаше слатка придружба за време на посетата на својата продавница за обувки во Њујорк.

55-годишната ѕвезда од „Сексот и градот“ беше „уловена“ од папараците со 11-годишната ќерка Табита. Славната актерка беше облечена во бел летен фустан додека на лицето носеше заштитна маска со пулејки.

Сара Џесика Паркер со Табита

Таа беше фотографирана додека се прегрнуваше со Табита во продавницата.

Сара Џесика Паркер со Табита Сара Џесика Паркер со Табита Сара Џесика Паркер со Табита Сара Џесика Паркер со Табита Сара Џесика Паркер со Табита Сара Џесика Паркер со Табита Сара Џесика Паркер со Табита Сара Џесика Паркер со Табита

Сара има две ќерки близначки и еден син со актерот Метју Бродерик.

Сара Џесика Паркер со Табита Сара Џесика Паркер со Табита

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.