Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ријана на ручек со Ејсап Роки и двете синчиња во маица со натпис „Се пензионирав“

ФОТО: Ријана на ручек со Ејсап Роки и двете синчиња во маица со натпис „Се пензионирав“

Секое излегување во јавност на Ријана и Ејсап Роки е будно следено и фотографирано од неуморните папараци.

Вчера, славниот пар беше уловен додека ручаше во ресторан во Њујорк со двете мали синчиња. 36-годишната пејачка носеше сина маица на која пишуваше „Се пензионирав“. Својот изглед, таа го надополни со долго здолниште, црвени патики и зелена чанта.

Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки

Фановите долго време чекаат Ријана да сними нова песна. Неодамна таа изјави дека нејзината нова музика ќе биде „неверојатна“ кога ќе излезе.

„Мора да биде неверојатна и тоа е единствената причина поради која не е излезена. Треба да има знак на растење... Сакам да си играм со неа и да се забавувам и вистински да покажам каде сум сега“ – рекла таа.

Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки

Последниот албум на Ријана, насловен „ANTi“ излезе во 2016 година.

Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки Ријана и Ејсап Роки

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13335 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.