Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ријана на прошетка без перика, покажа како изгледа нејзината природна коса

ФОТО: Ријана на прошетка без перика, покажа како изгледа нејзината природна коса

Ријана имаше ретко појавување во јавност со својата природна коса откако минатата недела го најави лансирањето на нејзината линија Fenty Hair.

36-годишната музичарка и бизнисменка без перика и надградба прошета во Њујорк, а папараците го овековечија нејзиното излегување со фотографии. Таа носеше модна комбинација со разголено деколте, бунда и чанта од Louis Vuitton.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Ријана е позната по интересните фризури и смелоста да експериментира со изгледот.

Ријана Ријана Ријана

Нејзината линија е инклузивна и наменета за сите типови коса.

„Знаете колку ми значи менувањето на фризура. Сум ја имала речиси секоја текстура, боја, должина – од кадрици до плетенки до природен изглед. Лансирам флексибилна линија продукти кои не само што ќе бидат наменети за секоја коса, туку секој производ е дизајниран за да ги зајакне и обнови сите типови на коса, што ни е на сите потребно“ – стои во изјавата на Ријана.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13339 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.