ФОТО: Ријана и Кети Пери со нови руси боб фризури
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ријана и Кети Пери со нови руси боб фризури

ФОТО: Ријана и Кети Пери со нови руси боб фризури

Нов албум, нов имиџ. Ријана пред неколку дена го започна снимањето на спотот за „You Da One“ и на објавените фотографии може да се види дека 23-годишната пејачка има нова кратка руса фризура.

РијанаРијана на снимањето на спотот за „You Da One“

За време на викендот, Ријана настапи во О2 арената во Лондон повторно појавувајќи се со права боб фризура со шишки, но сепак не се знае точно дали се работи за перика или едноставно Рири реши да ги остави зад себе кафеавите прамени.

РијанаРијана во О2 арената

Во меѓувреме и нејзината добра пријателка Кети Пери исто така направи промена во стилот. Кети се појави во Лос Анџелес заедно со својот сопруг, Расел Бренд, со нова русо-розова боб фризура.

Кети Пери Кети Пери

Добро е познато дека и двете пејачки не се срамат да експериментираат со бојата на косата. Што мислите: добар или лош избор?

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18207 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?