ФОТО: Првиот семеен портрет на Хилари Даф со малиот син Лука
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Првиот семеен портрет на Хилари Даф со малиот син Лука

ФОТО: Првиот семеен портрет на Хилари Даф со малиот син Лука

Хилари Даф ја објави првата семејна фотографија со сопругот Мајк Комри и нивниот син Лука. 24-годишната актерка блеска од среќа додека во рацете грижливо го држи својот син кој дојде на свет пред само три недели.

Хилари Даф, Мајк Комри и ЛукаХилари Даф, Мајк Комри и Лука

По породувањето, Хилари е решена да влезе во форма. Младата мајка редовно посетува часови по пилатес за да си ја врати фигурата од пред бременоста.

Вчера таа беше фотографирана по едночасовно вежбање на стационарен велосипед. „Речиси сум дома да го нахранам моето мало бебче! Убаво е да искрадам на еден час за да направам нешто добро за себе! Но, ми недостига неговото мало лице кога сум далеку“ – напиша таа на Twitter.

Хилари Даф

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18488 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?