ФОТО: Никол Шерцингер сурфа и се забавува на плажа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Никол Шерцингер сурфа и се забавува на плажа

ФОТО: Никол Шерцингер сурфа и се забавува на плажа

Никол Шерцингер знае да се забавува. 34-годишната пејачка заедно со актерката Кристен Ритер ги покоруваше брановите во Мексико.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

„Го имав најдобриот ден, сурфајќи со моите девојки во Кабо!“ – напиша Никол на Twitter наредниот ден.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер и Кристен РитерНикол Шерцингер и Кристен Ритер

Никол освен што покажа дека одлично се справува со даската за сурфање, уште еднаш го покажа своето витко тело. Облечена во црно-бели бикини, таа позираше на плажата во Кабо Сан Лукас.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Убавата бринета пред неколку дена го прослави 34-тиот роденден со своето момче Луис Хамилтон. Пред неколку месеци познатиот пар за краток период се раздели, но успеа да ги надмине проблемите во врската.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.