ФОТО: Никол Кидман изгледа фантастично во бикини и на 52 години
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Никол Кидман изгледа фантастично во бикини и на 52 години

ФОТО: Никол Кидман изгледа фантастично во бикини и на 52 години

За Никол Кидман годините се само бројка. И покрај тоа што чекори во шестата деценија од животот, славната актерка изгледа фантастично во бикини.

52-годишната холивудска ѕвезда беше фотографирана во сини бикини на плажа заедно со нејзиниот сопруг Кит Урбан. Фотографиите изнудија само комплименти за одржаниот изглед на Кидман.

Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3098 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?