ФОТО: Наоми Вотс во бајковита креација од Ели Сааб во Венеција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Наоми Вотс во бајковита креација од Ели Сааб во Венеција

ФОТО: Наоми Вотс во бајковита креација од Ели Сааб во Венеција

Како една од најголемите холивудски обожавателки на Ели Сааб, Наоми Вотс избра креација од популарниот либански дизајнер за гостувањето на Филмскиот фестивал во Венеција.

47-годишната актерка носеше фустан од колекцијата висока мода есен/зима 2017.

Наоми Вотс Наоми Вотс Наоми Вотс Наоми Вотс Наоми Вотс Наоми Вотс Наоми Вотс

На црвениот тепих по повод премиерата на филмот „The Bleeder“, Наоми позираше со својот љубовен партнер Лив Шрајбер. Познатите актери ги имаат главните улоги во филмот.

Наоми Вотс Наоми Вотс Наоми Вотс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19685 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?