ФОТО: Мила Јовович со ќеркичката Евер Габо на насловна страница на Vs.
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Мила Јовович со ќеркичката Евер Габо на насловна страница на Vs.

ФОТО: Мила Јовович со ќеркичката Евер Габо на насловна страница на Vs.

Мила Јовович и нејзината ќерка Евер Габо красат една од насловните страници на новото издание од списанието Vs.

40-годишната актерка и 8-годишното девојче позираа пред фотоапаратот на Елен фон Унверт за изданието есен/зима на познатото списание за мода и животен стил. Слободно може да се каже дека Евер е копија на својата славна мајка.

Мила и Евер Габо Мила и Евер Габо

Новиот број, кој го носи името „Scenes“, им дава филмски шмек на модните приказни вклучени во него, а брои вкупно четири насловни страници. Покрај Мила и Евер, на кориците се најдоа и актерките Хејли Бенет и Џенифер Конели, како и шведскиот актер Александер Скарсгорд.

Хејли Бенет Џенифер Конели Александер Скарсгорд Мила, Евер Габо, Хејли Бенет и Џенифер Конели

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?