Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Меган Маркл во долг фустан мамеше погледи на галата на „Variety“ во Лос Анџелес

ФОТО: Меган Маркл во долг фустан мамеше погледи на галата на „Variety“ во Лос Анџелес

Меган Маркл се врати на големите свечености.

42-годишната војвотка од Сасекс присуствуваше на овогодишната гала „Моќта на Жените“ организирана од Variety. На црниот тепих во Лос Анџелес, Меган се појави во бежов долг фустан на едно рамо од брендот Proenza Schouler, кој чини речиси 1.400 долари. Својот изглед таа го надополни со чантичка од истиот бренд и обувки од Aquazzura.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Во интервју за Variety, таа најави нови проекти кои ги работат заедно со сопругот, принцот Хари.

„Имаме многу возбудливи нешта… Едвај чекам да можеме да ги објавиме, но навистина се гордеам со она што го создаваме. На мојот сопруг исто така му се допаѓа тоа, па навистина е забавно“ – рече таа.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Поранешната актерка и ѕвезда од „Suits“ е во брак со британскиот принц Хари со кого живеат во САД. Тие заедно имаат две деца.

Принцот Хари и Меган Маркл со децата

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 10%
  • 25%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3444 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.