ФОТО: Лејди Гага покажуваше среден прст во проѕирни хулахопки
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Лејди Гага покажуваше среден прст во проѕирни хулахопки

ФОТО: Лејди Гага покажуваше среден прст во проѕирни хулахопки

Лејди Гага никогаш не била обожавателка на стандардната облека. Дури и кога патува, познатата пејачка не го напушта својот разголен, несекојдневен и понекогаш контроверзен начин на облекување.

Лејди Гага Лејди Гага

26-годишната поп ѕвезда пристигнала на аеродромот во Лос Анџелес облечена во градник, кожена јакна и проѕирни хулахопки преку кои ѝ се гледале танга гаќичките и тетоважата на задникот. Освен со изборот на облека, ексцентричната Лејди Гага привлече поголемо медиумско внимание и со тоа што ги „поздравила“ насобраните фото-репортери со покажување на средниот прст.

Лејди Гага Лејди Гага

Гага се врати во САД по концертите одржани во Австралија, кои се дел од нејзината светска турнеја Born This Way Ball.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.