ФОТО: Криси Тиген во зелена креација со висок шлиц покрај Џон Леџенд на хуманитарна гала
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Криси Тиген во зелена креација со висок шлиц покрај Џон Леџенд на хуманитарна гала

ФОТО: Криси Тиген во зелена креација со висок шлиц покрај Џон Леџенд на хуманитарна гала

Криси Тиген мамеше погледи на галата Baby2Baby, која се одржа во Лос Анџелес.

33-годишниот модел зачекори на свеченоста во зелена креација со висок шлиц од колекцијата есен/зима 2019 на Жорж Хобеика. Тиген беше придружувана од сопругот Џон Леџенд.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Baby2Baby е организација која цели да им обезбеди на сиромашните семејства производи за хигиена и облека за деца до 12-годишна возраст.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген Криси Тиген

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3869 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?