ФОТО: Криси Тиген во зелена креација со висок шлиц покрај Џон Леџенд на хуманитарна гала
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Криси Тиген во зелена креација со висок шлиц покрај Џон Леџенд на хуманитарна гала

ФОТО: Криси Тиген во зелена креација со висок шлиц покрај Џон Леџенд на хуманитарна гала

Криси Тиген мамеше погледи на галата Baby2Baby, која се одржа во Лос Анџелес.

33-годишниот модел зачекори на свеченоста во зелена креација со висок шлиц од колекцијата есен/зима 2019 на Жорж Хобеика. Тиген беше придружувана од сопругот Џон Леџенд.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Baby2Baby е организација која цели да им обезбеди на сиромашните семејства производи за хигиена и облека за деца до 12-годишна возраст.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген Криси Тиген

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3837 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.