Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Кети Пери фит во бикини на плажа со Орландо Блум и ќеркичката Дејзи

ФОТО: Кети Пери фит во бикини на плажа со Орландо Блум и ќеркичката Дејзи

Кети Пери и Орландо Блум се на летен одмор на Сардинија. Славниот пар уживаше под топлите сончеви зраци заедно со ќеркичката Дејзи.

39-годишната пејачка и 47-годишниот актер со 3-годишното девојче се разладуваа во бистрите морски води, а овој семеен момент беше „уловен“ од папараците.

Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум

Кети и Орландо започнаа да се состануваат на почетокот од 2016 година, а се верија на 14 февруари 2019 година. Нивната ќеркичка Дејзи се роди во 2020 година.

Орландо има и 13-годишен син со моделот Миранда Кер.

Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14381 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.