ФОТО: Кели, Брендон и Дилан 12 години по „Беверли Хилс“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Кели, Брендон и Дилан 12 години по „Беверли Хилс“

ФОТО: Кели, Брендон и Дилан 12 години по „Беверли Хилс“

Кели уште еднаш се најде помеѓу Брендон и Дилан. Познатите актери од популарната тинејџерска драмска серија „Беверли Хилс, 90210“ повторно се заедно на фотографија која ја објави Џени Гарт (Кели).

Брендон, Кели и ДиланБрендон, Кели и Дилан

„Јас и некои момци кои можеби ќе ги препознаете“ – напиша таа пред да ја објави фотографијата.

42-годишниот Џејсон Присли (Брендон), 40-годишната Џени Гарт (Кели) и 45-годишниот Лук Пери (Дилан), кои беа дел од некогаш најпопуларниот љубовен триаголник, се сретнале за снимањето на реклама на американскиот бренд „Old Navy“.

Главните актери во „Беверли Хилс, 90210“Главните актери во „Беверли Хилс, 90210“

Сигурно објавената фотографија ќе ги потсети обожавателите на „Беверли Хилс“ на авантурите на главните ликови во серијата, кои држеа милиони луѓе пред екраните во периодот од 1990 до 2000 година.

Главните актери во „Беверли Хилс, 90210“

Кратко потсетување на љубовната драма меѓу ликовите:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3346 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“