ФОТО: Катарина Ивановска со саканиот и двете деца се забавува на Малта
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Катарина Ивановска со саканиот и двете деца се забавува на Малта

ФОТО: Катарина Ивановска со саканиот и двете деца се забавува на Малта

Катарина Ивановска беше на семејна авантура на Малта. 31-годишната манекенка ја посети островската држава со саканиот Цобе и двете деца – синот Вања и ќерката Кира.

Среќното семејство беше на прошетка низ главниот град Валета и во посета на зоолошка градина.

На некои од фотографиите, Катарина храни мали тигри, а може и да се види Вања како држи слатко мајмунче.

Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 65%
  • 35%
Се испраќа...

(Вкупно: 7184 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“