ФОТО: Како изгледала Меган Фокс на 12 години?
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Како изгледала Меган Фокс на 12 години?

ФОТО: Како изгледала Меган Фокс на 12 години?

Меган Фокс откри како изгледала додека растела, пред да стане една од најпосакуваните жени на светот. Синооката актерка, која во моментов го очекува своето прво дете, објави на Facebook три фотографии од времето кога имала 12 години.

„Кажете ѝ здраво на 12-годишната јас. Ве охрабрувам да им се восхитувате на моите цитрусно/бронзено обоени прамени, моите протези и секогаш присутните изгореници од сонцето. И да, на оваа фотографија си ги четкам веѓите со четка за заби...“ – напиша Фокс и ги објави фотографиите кои предизвикаа голем интерес кај нејзините фанови.

Меган ФоксМеган Фокс на 12 години Меган Фокс Меган Фокс

Денес Меган редовно присуствува на листите на најубави жени на светот.

Меган Фокс

Меган Фокс за првпат се појави на големиот екран во филмот „Holiday in the Sun“, во кој глуми лоша арогантна девојка.

Погледнете дел од филмот кој Меган го снимаше заедно со Мери Кеј и Ешли Олсен, кога имаше 16 години:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.