ФОТО: Како изгледала Викторија Бекам на 18 години?
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Како изгледала Викторија Бекам на 18 години?

ФОТО: Како изгледала Викторија Бекам на 18 години?

Викторија Бекам отсекогаш сакала да влезе во модната индустрија. Сега таа е успешна дизајнерка, но започнала да се пробива како модел.

На фотографиите направени во 1992 година, Викторија ги покажува своите најдобри пози. Фотосесијата е направена откако Викторија завршила средно училиште, каде била малтретирана од своите соученици. Според нејзините изјави, таа се срамела што имала богати родители и го молела својот татко да не ја носи на училиште со Ролс-Ројс за да не биде исмејувана. Некои од учениците дури и фрлале по неа со камења.

Две години подоцна таа стана дел од познатата група Spice Girls.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9635 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.