ФОТО: Ирина Шајк со силна прегратка ја дочекува ќеркичката Леа од градинка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ирина Шајк со силна прегратка ја дочекува ќеркичката Леа од градинка

ФОТО: Ирина Шајк со силна прегратка ја дочекува ќеркичката Леа од градинка

Ирина Шајк е редовна мета на папараците. 34-годишната манекенка беше фотографирана додека ја земаше својата ќерка Леа од градинката во Сохо, Њујорк.

На фотографиите, популарната Русинка со силна прегратка го дочекува малото девојче, кое изгледа преслатко во жолта комбинација.

Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа

Шајк претходно беше фотографирана со мајка си Олга.

Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3575 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.