ФОТО: Ева Лонгорија во лежерно издание на прошетка во парк со синчето Сантијаго
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Ева Лонгорија во лежерно издание на прошетка во парк со синчето Сантијаго

ФОТО: Ева Лонгорија во лежерно издание на прошетка во парк со синчето Сантијаго

Ева Лонгорија се посвети на мајчинството. 45-годишната ѕвезда од серијата „Очајни домаќинки“ беше видена додека со синчето Сантијаго се шеташе и забавуваше во парк во Лос Анџелес.

На папараци фотографиите, Лонгорија носи хеланки во мастилесто-сина боја, патики и бела јакна.

Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето

Снатијаго е единствено дете на Ева и нејзиниот сопруг Хозе Пепе Бастон.

Ева Лонгорија со синчето Ева Лонгорија со синчето

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6786 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.