ФОТО: Домот на Мараја Кери кој чини 13 милиони долари
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Домот на Мараја Кери кој чини 13 милиони долари

ФОТО: Домот на Мараја Кери кој чини 13 милиони долари

Мараја Кери и Ник Канон ја продаваат својата куќа во луксузната населба Бел Ер, Лос Анџелес. За да ужива во огромната куќа на славниот пар, идниот сопственик ќе треба да се раздели со речиси 13 милиони долари.

Куќата вклучува 9 бањи, 7 спални соби, кино сала, просторија за вежбање, а е опкружена од прекрасна градина со базен.

Кери и Канон го купија имотот во 2009 година по двојно пониска цена.

Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон

Мараја деновиве привлекува медиумско внимание со провокативниот фустан со кој настапи на „BET Honors“. Црниот тесен фустан со длабоко деколте ги разголи нејзините гради и ѝ донесе различни коментари. Додека некои го оценија нејзиниот изглед како сексапилен, многумина го делат мислењето дека Кери изгледаше вулгарно.

Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон Куќата на Мараја Кери и Ник Канон

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.