ФОТО: Дејвид и Викторија Бекам со четирите деца и идната снаа Никола отпатуваа на одмор во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Дејвид и Викторија Бекам со четирите деца и идната снаа Никола отпатуваа на одмор во Италија

ФОТО: Дејвид и Викторија Бекам со четирите деца и идната снаа Никола отпатуваа на одмор во Италија

Викторија и Дејвид Бекам отпатуваа на посткарантински одмор со семејството.

45-годишниот поранешен фудбалер и 45-годишната дизајнерка ја избраа италијанската покраина Апулија за свое прибежиште за време на летниот одмор. Тие се сместени во луксузното одморалиште Борго Егнација заедно со нивните деца: 9-годишната Харпер, 15-годишниот Круз, 17-годишниот Ромео, 21-годишниот Бруклин и неговата свршеница Никола Пелц.

Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови

Семејството беше фотографирано кога одлетуваше за Италија и додека се рекреираше за време на одморот.

Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9684 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.