ФОТО: Дејвид Бекам ужива и се забавува со трите сина на плажа во Грција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Дејвид Бекам ужива и се забавува со трите сина на плажа во Грција

ФОТО: Дејвид Бекам ужива и се забавува со трите сина на плажа во Грција

Дејвид Бекам максимално го користи летото.

Откако беше на одмор во Италија со целото свое семејство, 45-годишниот поранешен фудбалер отпатува во Грција со синовите Бруклин, Ромео и Круз. Дејвид носеше костим за капење од Версаче додека уживаше и се забавуваше со своите деца.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Викторија сподели фотографија од четворицата најважни мажи во нејзиниот живот.

Бекам

Пред неколку дена, странските медиуми започнаа на големо да шпекулираат дека Бруклин Бекам и Никола Пелц тајно стапиле во брак откако таа сподели фотографија на која се гледа дека Бруклин носи бурма на левата рака.

Бекам

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4243 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.