ФОТО: Дејвид Бекам на плажа на Туркс и Кајкос со синовите, Бруклин ужива во љубовта со вереницата
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Дејвид Бекам на плажа на Туркс и Кајкос со синовите, Бруклин ужива во љубовта со вереницата

ФОТО: Дејвид Бекам на плажа на Туркс и Кајкос со синовите, Бруклин ужива во љубовта со вереницата

Дејвид Бекам е на одмор со синовите.

Неколку дена откако ги помина велигденските празници со семејството во Мајами, 45-годишниот фудбалер беше фотографиран со Бруклин, Ромео и Круз на Туркс и Кајкос. Дејвид и момците уживаа и се фотографираа на плажа.

Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови

Подоцна, Бруклин беше „уловен“ од папараците додека страсно ја бакнуваше вереницата Никола Пелц. 22-годишното момче и неговата 26-годишна избраничка беа фотографирани од Круз Бекам.

Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови Бекамови

Бруклин и Никола беше планирано да стапат во брак минатата година, но пандемијата ги одложи нивните планови и тие најверојатно ќе прават свадба оваа година.

Бекамови

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.