ФОТО: Во новиот модерен дом на Ријана
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Во новиот модерен дом на Ријана

ФОТО: Во новиот модерен дом на Ријана

Неуморната Ријана одлучи да потроши мал дел од заработените милиони на луксузен дом во кој секој би посакал да се буди наутро.

24-годишната пејачка купи модерно живеалиште за 12 милиони долари. Просторната куќа од 1.000m2 се наоѓа на имот опкружен со дрвја кој нуди приватност и спокојство.

Ријана ќе може да ужива во 7 спални соби, 9 бањи, опремена кујна, скара и бар под отворено небо, прекрасен базен и уреден двор.

Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана Куќата на Ријана

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4933 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.