ФОТО: Викторија Лоба со вереникот Ѓорги ужива во Дубаи
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Викторија Лоба со вереникот Ѓорги ужива во Дубаи

ФОТО: Викторија Лоба со вереникот Ѓорги ужива во Дубаи

Викторија Лоба моментално се релаксира во Дубаи. 32-годишната пејачка отпатува во Обединетите Арапски Емирати заедно со својот вереник Ѓорги.

Русокосата музичка ѕвезда се искачи на 124-тиот кат на највисоката зграда Бурџ Халифа, ја посети најпознатата цветна градина „Dubai Miracle Garden“ и се релаксираше во прекрасното кафуле на Starbucks во Al Seef.

Погледнете дел од фотографиите кои парот ги сподели на Instagram:

Викторија Лоба Викторија Лоба
Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба
Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10485 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.