ФОТО/ВИДЕО: Тамара Тодевска блеска со ведрина на евровизиски музички настан во Тел Авив
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО/ВИДЕО: Тамара Тодевска блеска со ведрина на евровизиски музички настан во Тел Авив

ФОТО/ВИДЕО: Тамара Тодевска блеска со ведрина на евровизиски музички настан во Тел Авив

Тамара Тодевска и нејзиниот тим интензивно ја промовираат нашата песна пред евровизиската публика. Македонската пејачка вечерва настапи во „Charles Clore Park“ во Тел Авив со моќната балада „Proud“ со која ќе се бори за место во финалето.

Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска

Облечена во црно-бел стајлинг од Александар Ношпал и накит Rebecca од колекцијата Lucciole, нашата претставничка измами силни аплаузи на сцената.

Тамара Тодевска Тамара Тодевска

Видео

Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9496 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.