ФОТО/ВИДЕО: Никол Кидман е фатална жена за Џими Чу
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО/ВИДЕО: Никол Кидман е фатална жена за Џими Чу

ФОТО/ВИДЕО: Никол Кидман е фатална жена за Џими Чу

Никол Кидман е новото заштитно лице на Џими Чу. Холивудската актерка влегува во улогата на мистериозна фатална жена на фотографиите за рекламната кампања за сезоната есен/зима 2013.

Никол Кидман

46-годишната филмска ѕвезда носи црвена кратка перика и на преден план го става својот сексапил додека ги промовира обувките, чантите и модните додатоци на познатиот бренд.

Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман

„Има чувство на тивок еротизам во колекцијата и тој концепт беше оживеан од магнетското присуство на Никол пред камерата. Никол е вистински стилски камелеон и има способност да изненадува“ – изјавила Сандра Чои, креативната директорка на Џими Чу.

Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман

Погледнете го и видеото од кампањата:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20009 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?