ФОТО/ВИДЕО: Во шармантниот семеен дом на Хилари Даф
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО/ВИДЕО: Во шармантниот семеен дом на Хилари Даф

ФОТО/ВИДЕО: Во шармантниот семеен дом на Хилари Даф

Хилари Даф го претстави пред очите на јавноста домот во кој живее веќе осум години.

32-годишната актерка и пејачка соработуваше со Architectural Digest за да сними виртуелна прошетка низ куќата.

Видео

Хилари живее заедно со сопругот Мејту Кома и двете деца, па не пропушта да напомене дека често кај нив владее хаос. „Оваа куќа е користена од деца. Пронајдовме навистина убав баланс. Се грижам за внатрешен дизајн и сакам да инвестирам во мебел, но во мебел кој ќе го сакам и ќе го користам на различни начини и мебел на кој моите деца ќе можат да се качуваат и по малку да го оштетуваат“ – вели таа.

Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф Домот на Хилари Даф

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.