ФОТО: Бремената Кети Пери со вереникот Орландо Блум на плажа во Калифорнија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Бремената Кети Пери со вереникот Орландо Блум на плажа во Калифорнија

ФОТО: Бремената Кети Пери со вереникот Орландо Блум на плажа во Калифорнија

Кети Пери и Орландо Блум се релаксираат во периодот пред да им се роди првото дете.

Славниот пар беше фотографиран додека се упатуваше на плажа во Санта Барбара, Калифорнија.

35-годишната пејачка носеше цветен костим за капење во винтиџ стил, а во раката го држеше нејзиното слатко кученце.

Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум Кети Пери и Орландо Блум

Пери и Блум се во врска од 2016 година, а минатата година се верија.

Кети Пери и Орландо Блум

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3430 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.