ФОТО: Бремената Адел го покажа големото стомаче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Бремената Адел го покажа големото стомаче

ФОТО: Бремената Адел го покажа големото стомаче

Адел и Сајмон Конеки се подготвуваат за раѓањето на своето прво дете. 24-годишната пејачка за првпат го покажа големото стомаче на прошетка низ Лондон.

Сајмон и АделСајмон и Адел во Лондон

Иако деновиве медиумите еуфорично пишуваа дека Адел тајно се омажила, британската музичка ѕвезда ги негираше гласините.

„Не сум мажена...Zzzzzzz“ – напиша таа на Twitter.

Порака од Адел

Адел и Сајмон објавија дека се во врска во јануари годинава. Само шест месеци подоцна, Адел на својот официјален веб сајт објави дека е бремена. Среќниот пар не откри кога го очекува раѓањето на бебето, ниту пак дали имаат планови за свадба.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9565 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.