Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Бред Пит со девојката Инес де Рамон за првпат како пар на јавен настан

ФОТО: Бред Пит со девојката Инес де Рамон за првпат како пар на јавен настан

Бред Пит и Инес де Рамон присуствуваа на трката за Големата награда на Велика Британија. Ова е првпат тие да се појават како пар на официјален јавен настан.

На патеката Силверстоун, 60-годишниот актер ја држеше за рака својата 31-годишна девојка додека минуваа покрај фоторепортерите и се упатуваа кон своите места.

Холивудскиот шармер носеше светла модна комбинација со шапка на главата, додека Инес избра фустан во пастелно-сина нијанса.

Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон Бред Пит и Инес де Рамон

Бред ја има главната улога во филмот „F1“, во кој глуми поранешен возач на Формула 1, кој доживува голем камбек. Премиерата на филмот е закажана за јуни 2025 година, а првиот трејлер се прикажуваше токму на британскиот Гран-при.

Бред Пит Бред Пит

Пит се разведе од Анџелина Џоли пред осум години. Тие заедно имаа три биолошки и три посвоени деца.

Ова е негова прва подолга врска по разводот.

Бред Пит и Џоли

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14376 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.