ФОТО: Божиќниот семеен албум на Мараја Кери
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Божиќниот семеен албум на Мараја Кери

ФОТО: Божиќниот семеен албум на Мараја Кери

Некои славни лица објавуваат една божиќна фотографија со цел да им го честитаат празникот на своите фанови. Но, Мараја Кери објави десетици фотографии кои покажуваат колку се забавувало нејзиното семејство за време на Бадник и Божиќ.

Мараја ги прослави празниците заедно со својот сопруг Ник Канон и близначињата Монро и Морокан во Аспен, Колорадо.

Од фотографиите може да се види снежната игра на слатките близначиња, како и преобразбата на Ник во Дедо Мраз.

Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери Божиќниот семеен албум на Мараја Кери

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.