ФОТО: Бијонсе со ќерката Блу Ајви, близначињата и мајка си ужива на брод
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Бијонсе со ќерката Блу Ајви, близначињата и мајка си ужива на брод

ФОТО: Бијонсе со ќерката Блу Ајви, близначињата и мајка си ужива на брод

Ни Бијонсе понекогаш не може да ги избегне папараците кои неуморно целат да ја стават во центарот на нивните објективи.

Славната пејачка беше уловена на брод во Хемптонс заедно со мајка си Тина и ќерката Блу Ајви, а беше фотографирана и со близначињата Руми и Сер.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Бијонсе е актуелна со музичкиот филм „Black Is King“, кој му го посвети на синот Сер, а во кој се појавуваат и нејзините најблиски.

Бијонсе Бијонсе

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.