ФОТО: Анџелина Џоли со децата во Лос Анџелес по престојот во Камбоџа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Анџелина Џоли со децата во Лос Анџелес по престојот во Камбоџа

ФОТО: Анџелина Џоли со децата во Лос Анџелес по престојот во Камбоџа

Анџелина Џоли беше „уловена“ од папараците со три од своите деца на аеродром во Лос Анџелес. 40-годишната актерка беше фотографирана рака за рака со своите ќерки две ќерки, 9-годишната Шајло и 11-годишната Захара, и 12-годишниот Пакс.

Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло

Џоли пристигна во Лос Анџелес по кратката посета на својот сопруг во Лондон, кој во моментов го снима продолжението од филмот „World War Z“.

Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло

Познатата актерка пред неколку дена беше фотографирана во Камбоџа на снимањето на својот најнов филм „First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers“.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6488 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.