ФОТО: Анџелина Џоли со децата во Лос Анџелес по престојот во Камбоџа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Анџелина Џоли со децата во Лос Анџелес по престојот во Камбоџа

ФОТО: Анџелина Џоли со децата во Лос Анџелес по престојот во Камбоџа

Анџелина Џоли беше „уловена“ од папараците со три од своите деца на аеродром во Лос Анџелес. 40-годишната актерка беше фотографирана рака за рака со своите ќерки две ќерки, 9-годишната Шајло и 11-годишната Захара, и 12-годишниот Пакс.

Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло

Џоли пристигна во Лос Анџелес по кратката посета на својот сопруг во Лондон, кој во моментов го снима продолжението од филмот „World War Z“.

Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло Анџелина Џоли со Пакс, Захара и Шајло

Познатата актерка пред неколку дена беше фотографирана во Камбоџа на снимањето на својот најнов филм „First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers“.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18478 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?