ФОТО: Анџелина Џоли елегантна во бел фустан на вечера со ќерка си и Елен Помпео
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Анџелина Џоли елегантна во бел фустан на вечера со ќерка си и Елен Помпео

ФОТО: Анџелина Џоли елегантна во бел фустан на вечера со ќерка си и Елен Помпео

Анџелина Џоли и Елен Помпео уживаа на вечера во Беверли Хилс.

Славните холивудски актерки беа фотографирани кога излегуваа од ресторанот „E Baldi“. Заедно со нив беа 12-годишната ќерка на Џоли, Вивиен, и 11-годишната ќерка на Елен, Стела.

Џоли изгледаше елегантно во бел фустан и бежови салонки.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6787 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.