ФОТО: Адел со саканиот на приватен концерт на Лејди Гага
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Адел со саканиот на приватен концерт на Лејди Гага

ФОТО: Адел со саканиот на приватен концерт на Лејди Гага

Откако стана мајка, Адел целосно му се посвети на синчето и многу ретко се појавува во јавност. 25-годишната пејачка за првпат по подолго време беше фотографирана во клуб во Лондон каде Лејди Гага одржа приватен концерт.

Адел се забавуваше заедно со Сајмон Конеки со кого е во врска две години.

Сајмон и Адел Сајмон и Адел Адел

На приватната забава присуствуваа и ѕвездите од новиот филм „Noah“, Ема Вотсон и Даглас Бут.

Даглас Бут и Ема ВотсонДаглас Бут и Ема Вотсон

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.