Фит трудница: Катарина Ивановска се релаксира на грчкиот остров Антипаксос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Фит трудница: Катарина Ивановска се релаксира на грчкиот остров Антипаксос

Фит трудница: Катарина Ивановска се релаксира на грчкиот остров Антипаксос

Катарина Ивановска е на нов летен одмор. 30-годишниот македонски модел ужива во убавините на грчкиот остров Антипаксос.

На фотографии кои убавата манекенка ги објави на Instagram, таа позира во бикини, истакнувајќи го пораснатото трудничко стомаче.

Катарина е бремена со второто дете. Таа е мајка и на 2-годишниот Вања.

Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска

Антипаксос е дел од најмалата островска група на Јонските острови - Пакси (Paxi,Paxoi).

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6025 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?