Филмска дива: Жулиет Бинош во црна креација и наметка на Европските филмски награди
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Филмска дива: Жулиет Бинош во црна креација и наметка на Европските филмски награди

Филмска дива: Жулиет Бинош во црна креација и наметка на Европските филмски награди

Жулиет Бинош мамеше воздишки на црвениот тепих на Европските филмски награди во Берлин. На свеченоста, 55-годишната актерка се закити со специјална награда за нејзините достигнувања во филмскиот свет.

На црвениот тепих, харизматичната филмска ѕвезда носеше црна креација со проѕирни ракави и наметка со сина внатрешност.

Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош Жулиет Бинош

Слушете го нејзиниот говор:

Жулиет Бинош

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?