Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Феноменална! Ева Лонгорија убавица во атрактивна креација на хуманитарен настан

Феноменална! Ева Лонгорија убавица во атрактивна креација на хуманитарен настан

Ева Лонгорија изгледаше занесно на вечерата организирана по повод 33-тиот роденден на добротворната организација „Knights of Charity“.

Ѕвездата од серијата „Очајни домаќинки“ во феноменално издание се појави на свеченоста во Кан. Своето тонирано тело, 48-годишната актерка го истакна во креација од високата мода на дизајнерот Тони Вард.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 38%
  • 28%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 17066 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.