Урбан шик: Ријана модерна во проѕирни панталони и кожно сако за роденденот на мајка ѝ
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Урбан шик: Ријана модерна во проѕирни панталони и кожно сако за роденденот на мајка ѝ

Урбан шик: Ријана модерна во проѕирни панталони и кожно сако за роденденот на мајка ѝ

Ријана организира мала прослава за роденденот на нејзината мајка Моника.

33-годишната пејачка и бизнисменка беше фотографирана додека се упатуваше во ресторан во Њујорк, а впечатливата комбинација на убавицата од Барбадос привлече големо внимание кај фановите.

Проѕирните панталони од брендот Supriya Lele, таа ги искомбинира со кафеаво сако и истобојни ракавици.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Моника го прослави 52-риот роденден во мало друштво.

Ријана Ријана

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6790 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.