Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со малото синче Каран на одмор во Бодрум
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со малото синче Каран на одмор во Бодрум

Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со малото синче Каран на одмор во Бодрум

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит отпатуваа на летен одмор во Бодрум.

Познатите турски актери беа фотографирани од папараците додека се разладуваа во базен заедно со малото синче Каран.

34-годишната актерка, која кај нас се прослави со улогата на Неџла во „Кога лисјата паѓаат“, носеше костим за капење со ананас и кафтан.

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит

Видео

Од Бодрум, таа сподели фотографии со синчето.

Фахрие Евџен и Каран Фахрие Евџен и Каран Фахрие Евџен и Бурак Озчивит

Пред нешто повеќе од 10-тина дена, Фахрие и Бурак ја прославија третата годишнина од нивниот брак. По тој повод, таа додаде прекрасна фотографија од нивната свадба.

Каран е единственото дете на парот.

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.