Турските актери на егзотично патување: „Бали-бег“ и „Неџла“ уживаат во Африка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Турските актери на егзотично патување: „Бали-бег“ и „Неџла“ уживаат во Африка

Турските актери на егзотично патување: „Бали-бег“ и „Неџла“ уживаат во Африка

Фахрије Евџен и Бурак Озчивит уживаат во брачниот живот. Славните турски актери моментално се на авантуристичко патување низ Африка.

Западен Кејп, Кејптаун, ботаничка градина... ѕвездите од сериите „Величествениот“ и „Кога лисјата паѓаат“ изгледаат пресреќно на фотографиите кои ги споделија на социјалните мрежи и покрај тоа што кружат гласини дека се разделуваат.

Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак

Парот стапи во брак во јуни минатата година.

Свадбата на Неџла и Бали-бег

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5752 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“