Турските актери на егзотично патување: „Бали-бег“ и „Неџла“ уживаат во Африка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Турските актери на егзотично патување: „Бали-бег“ и „Неџла“ уживаат во Африка

Турските актери на егзотично патување: „Бали-бег“ и „Неџла“ уживаат во Африка

Фахрије Евџен и Бурак Озчивит уживаат во брачниот живот. Славните турски актери моментално се на авантуристичко патување низ Африка.

Западен Кејп, Кејптаун, ботаничка градина... ѕвездите од сериите „Величествениот“ и „Кога лисјата паѓаат“ изгледаат пресреќно на фотографиите кои ги споделија на социјалните мрежи и покрај тоа што кружат гласини дека се разделуваат.

Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак Фахрие и Бурак

Парот стапи во брак во јуни минатата година.

Свадбата на Неџла и Бали-бег

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9453 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.