Турската актерка Мерјем Узерли со ќеркичката во трудничка фотосесија во последниот триместар од бременоста
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Турската актерка Мерјем Узерли со ќеркичката во трудничка фотосесија во последниот триместар од бременоста

Турската актерка Мерјем Узерли со ќеркичката во трудничка фотосесија во последниот триместар од бременоста

Мерјем Узерли е повторно бремена. Турската актерка, која кај нас се прослави со улогата на Хурем Султан во „Величествениот“, го очекува своето второ дете.

37-годишната ѕвезда го покажа трудничкото стомаче во последниот триместар од бременоста за фотосесија. На дел од фотографиите се појавува и нејзината ќеркичка Лара.

Мерјем Узерли Мерјем Узерли Мерјем Узерли

6-годишната Лара е дете на Мерјем со Џан Атес, од кого се раздели поради неверство.

Мерјем Узерли Мерјем Узерли Мерјем Узерли Мерјем Узерли Мерјем Узерли

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11071 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.